PLANSCH, Anatomisk, " Muskler " Gustaf Wennman.

197879. PLANSCH, Anatomisk, " Muskler " Gustaf Wennman.

Karolinskainstitutet , Erik Müller
135 x 110 cm.

Bruksslitage, skador, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

135 x 110 cm.

Antal besök: 2 027