HYLLA, "String" Nils Strinning.

197865. HYLLA, "String" Nils Strinning.

1 par gavlar, höjd ca 76,5 cm.
3 hyllplan, djup 30 cm, längd 58 cm.

Smärre slitage, repor, stötmärken. Slitage och smärre skador på gavlar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 741