FAT i plywood. Saarinen, Schuman Wisa, Finland.

197863. FAT i plywood. Saarinen, Schuman Wisa, Finland.

Träfat med träringar i plywood av björk, diameter 47,5 cm
Stämplad Schuman Wisa, design Saarinen Made in Finland
Brännstämplat UM.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplat UM.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 410