STIG CLAESSON (SLAS). Vy mot Slottsbacken och Storkyrkan, färglitografi, signerad och numrerad HCII/V.

197795. STIG CLAESSON (SLAS). Vy mot Slottsbacken och Storkyrkan, färglitografi, signerad och numrerad HCII/V.

ca 53 x 84 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 53 x 84 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 421