NINA KEROLA. "Fullmåne", färglitografi, signerad och numrerad 294/550.

197779. NINA KEROLA. "Fullmåne", färglitografi, signerad och numrerad 294/550.

13 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 488