AUTOGRAFSAMLING, ca 100 st.

197679. AUTOGRAFSAMLING, ca 100 st.

Ingemar Ingo Johansson, Raymond Pattersson, Alice Babs, Povel Ramel, Martin Ljung, Ralf Edström, Tommy Söderberg m fl. Mest fotboll, sport, mindre antal musik och teater med tyngdpunkt på 1950-talet. . Inga foton.

Gulnat papper. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnat papper. Åldersslitage.

Antal besök: 982