Ingemar Ingo Johansson, Raymond Pattersson, Alice Babs, Povel Ramel, Martin Ljung, Ralf Edström, Tommy Söderberg m fl. Mest fotboll, sport, mindre antal musik och teater med tyngdpunkt på 1950-talet. . Inga foton.
Gulnat papper. Åldersslitage.
Gulnat papper. Åldersslitage.