HAUSSER KÜBELWAGEN WANDERER 7335 med 4 mans besättning. Grå med massahjul, elektriska strålkastare, standar och tygsufflett. 1940-tal.

197628. HAUSSER KÜBELWAGEN WANDERER 7335 med 4 mans besättning. Grå med massahjul, elektriska strålkastare, standar och tygsufflett. 1940-tal.

Längd 21 cm. Urverk med nyckel.

Bra skick. Smärre rostskador. Urverk fungerar. En figur skadad.Frontens kofångare uppvikt. Reservhjulens axelfästen trasiga. Minimalt med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 786