BARBORD, på hjul, Sibast Möbler, Danmark, 1960-tal.

19759. BARBORD, på hjul, Sibast Möbler, Danmark, 1960-tal.

Längd 75 bredd 75 höjd 60 cm.

Slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 bredd 75 höjd 60 cm.

Slitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 2 469