GLASVAS. "Coquille Fantasia", Paul Kedelv, Flygsfors. 1950/60-tal.

197507. GLASVAS. "Coquille Fantasia", Paul Kedelv, Flygsfors. 1950/60-tal.

1 st vas med rosa glasmassa
Höjd 24 cm
Signerad Coquille Flygfsors, ettikettmärkt Coquille Flygsfors Kristan.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st vas med rosa glasmassa
Höjd 24 cm

Bruksskick.

Antal besök: 2 759