VAS i silverpläterad metall. Art Deco. WMF, Ikora, Tyskland. 1925-1950.

197503. VAS i silverpläterad metall. Art Deco. WMF, Ikora, Tyskland. 1925-1950.

Silverpläterad metallvas med etsad dekor, höjd 24,5 cm
Stämplad WMF Ikora, Germany, silverplate.

Bruksskick med skrapmärken och avskavningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 886