PALL Industristolar AB Stockholm samt STOL ÅRY Stålmöbler. 1900-tal.

197492. PALL Industristolar AB Stockholm samt STOL ÅRY Stålmöbler. 1900-tal.

Pall höjd enligt bild ca 46 cm.
Stol höj- och sänkbar.

Slitage. Höj- och sänkbar funktion på pall ur funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol höj- och sänkbar.

Antal besök: 3 231