TAKLAMPA, mässing, Sven Aage, Holm Sörensen & co, 1960-tal.

197459. TAKLAMPA, mässing, Sven Aage, Holm Sörensen & co, 1960-tal.

Etikettmärkt. Höjd (exkl. kedja) ca 37 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 819