OLLE NORBERG, färglitografi, Signerad daterat 1972 och numrerat.

197446. OLLE NORBERG, färglitografi, Signerad daterat 1972 och numrerat.

Gubbe gumma och hund vandrandes på väg.
ca 57 x 80 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 57 x 80 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 940