ARMBANDSUR, Certina DS prince Automatic, Schweiz.

197441. ARMBANDSUR, Certina DS prince Automatic, Schweiz.

Armbandsklocka av märket Certina med urtavla med latinska numerärer och separat datumfönster, 330 feet, 100 m
Genomskinlig boett för synligt urverk stämplat 25 jewels swiss made
Boett stämplat stainless steel, water resistant 100m, sappfire crystal, numrerad.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 2 230