Armbandsklocka av märket Certina med urtavla med latinska numerärer och separat datumfönster, 330 feet, 100 m
Genomskinlig boett för synligt urverk stämplat 25 jewels swiss made
Boett stämplat stainless steel, water resistant 100m, sappfire crystal, numrerad.
Bruksskick
Ej funktionstestad.
Bruksskick
Ej funktionstestad.