TRUMSET, 8 delar, Maxwin by Pearl, 1900-tal.

197318. TRUMSET, 8 delar, Maxwin by Pearl, 1900-tal.

Ej genomgånget och ihopbyggt.

Slitage, repor, smärre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgånget och ihopbyggt.

Antal besök: 2 024