MINAKO MASUI. "Färden" Etsning. Signerad och daterad -84.

197220. MINAKO MASUI. "Färden" Etsning. Signerad och daterad -84.

Bladstorlek 56x70,5 cm
Bildyta 44x53 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 56x70,5 cm
Bildyta 44x53 cm.

Gulnad.

Antal besök: 2 638