KANNA, glas, tidigt 1900-tal.

KANNA, glas, tidigt 1900-tal.
197219. KANNA, glas, tidigt 1900-tal.

"God Jul". Tomtedekor.
Höjd ca. 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"God Jul". Tomtedekor.
Höjd ca. 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 555