STOL, björk, Karl Johan, Olaus Bengtsson, Lindome, 1800-tal.

197090. STOL, björk, Karl Johan, Olaus Bengtsson, Lindome, 1800-tal.

Stolen är brännmärkt
Rygghöjd 83, sitthöjd 45 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolen är brännmärkt
Rygghöjd 83, sitthöjd 45 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 776