STRINGHYLLA, med två plan samt tidningshylla, 1950/60-tal.

197085. STRINGHYLLA, med två plan samt tidningshylla, 1950/60-tal.

Längd 70, bredd 28, höjd 50 cm
Hyllplanen är klädda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllplanen är klädda.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 496