EVALD HEDENSTRÖM. Olja på pannå. Signerad.

197081. EVALD HEDENSTRÖM. Olja på pannå. Signerad.

33 x 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 23 cm.

Antal besök: 4 674