HANS HAMNGREN. "Springare, anamorfotiska konstruktioner", etsning/akvarell, signerad och numrerad 53/135.

197055. HANS HAMNGREN. "Springare, anamorfotiska konstruktioner", etsning/akvarell, signerad och numrerad 53/135.

Daterad 1976 (82), bladstorlek 67 x 89 cm.

Smärre fläckar, ej inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fläckar, ej inramad.

Antal besök: 976