DIVERSE, 4 delar, 1900-tal.

DIVERSE, 4 delar, 1900-tal.
197005. DIVERSE, 4 delar, 1900-tal.

Gitarr, Nässjö Musikinstrumentfabrik.
Byggsats, Zig Zag mm.

Slitage, skador. Byggsats ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byggsats, Zig Zag mm.

Antal besök: 1 252