STARTSET, H0, Märklin 29855, Tyskland.

1969869. STARTSET, H0, Märklin 29855, Tyskland.

I originalkartong.

Bruksslitage. Frigolit med skador. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalkartong.

Antal besök: 3 492