CITTRA, med notställ och stativ, 1900-tal.

196966. CITTRA, med notställ och stativ, 1900-tal.

Vit cittra i väska med notställ och stativ
Cittra 53 x 41 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cittra 53 x 41 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 815