GUNILLA CARLSSON. Etsning "Hotet". Signerad Gunilla Carlsson. Numrerad 6/30.

196965. GUNILLA CARLSSON. Etsning "Hotet". Signerad Gunilla Carlsson. Numrerad 6/30.

27x21,5 cm.

Ej glasad.
Blad med lite fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x21,5 cm.

Ej glasad.
Blad med lite fläck.

Antal besök: 944