RÖLLAKANSMATTA, Sign.

RÖLLAKANSMATTA, Sign.
196945. RÖLLAKANSMATTA, Sign.

Ljusturkås botten med mönster i beige, rosa och ljusbrunt Mått 240 * 165 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
196945. RÖLLAKANSMATTA, Sign.

Åldersslitage.

Antal besök: 543