BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets mitt.

196939. BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets mitt.

Rödrosa färgton, dekor med blommor och blad
Höjd 16 cm.

Obetydligt ålders och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Antal besök: 790