GUNILLA CARLSSON. "Förmörkelse". Etsning. Signerad och daterad 1981. Numrerad 4/20.

196886. GUNILLA CARLSSON. "Förmörkelse". Etsning. Signerad och daterad 1981. Numrerad 4/20.

Bildyta 26x21 cm
Bladstorlek 48x40,5 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 26x21 cm
Bladstorlek 48x40,5 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 081