MATBORD, design Karl-Erik Ekselius, 1960/70-TAL.

196789. MATBORD, design Karl-Erik Ekselius, 1960/70-TAL.

Omärkt
Diameter 120, höjd 72 cm.

Slitage, fläckar, repor. Iläggsskivor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt
Diameter 120, höjd 72 cm.

Antal besök: 632