MATBORD, med skiva i "Virrvarr"1900-talets mitt.

196781. MATBORD, med skiva i "Virrvarr"1900-talets mitt.

Skiva av Perstorp. Total längd ca. 136 cm. Bredd 70, höjd 74 cm.
Utdragbar.

Slitage. Ben med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbar.

Slitage. Ben med märken.

Antal besök: 703