INGE SCHIÖLER. Kustlandskap, litografi, signerad o numr 97/160.

196752. INGE SCHIÖLER. Kustlandskap, litografi, signerad o numr 97/160.

51x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Inge Schiöler (1908–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

51x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Inge Schiöler (1908–1971)

Antal besök: 6 377