RÖRSTRAND, matservis, 55 delar, porslin "Legend".

1967499. RÖRSTRAND, matservis, 55 delar, porslin "Legend".

Samling består av 12 mattallrikar, 12 djuptallrikar, 12 assietter, 12 desserttallrikar, 2+1+3+1 uppläggningsfat, såsskål.

Bruksslitage, repor, nagg på två tallrikar, mikronagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 996