SVEN-ERIK MARKHED. Kustmotiv. Olja på duk. Signerad Markhed.

196746. SVEN-ERIK MARKHED. Kustmotiv. Olja på duk. Signerad Markhed.

34,5x59,5 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

34,5x59,5 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 2 408