AMPPEL, alabaster, 1920-tal.

AMPPEL, alabaster, 1920-tal.
1965481. AMPPEL, alabaster, 1920-tal.

Höjd ca 50, diam 45 cm.

Nagg, repor, slitage. Senare upphängning. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50, diam 45 cm.

Antal besök: 819