MATSALSGRUPP, 5 delar, Carl-Evert Ekström för Albin Johansson och söner, Hyssna AB.

196538. MATSALSGRUPP, 5 delar, Carl-Evert Ekström för Albin Johansson och söner, Hyssna AB.

Bord, 4 stolar. Utdragbara skivor. Bord, ca. längd 125, bredd 84, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Skiva med solblekning, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 047