GRETA GERELL. Etsning. Signerad.

196522. GRETA GERELL. Etsning. Signerad.

Plåtens storlek 16.5x13 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Greta Gerell (1898–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtens storlek 16.5x13 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Greta Gerell (1898–1982)

Antal besök: 1 238