BORDSLAMPA, porslin, Zaphir, Spanien, 1900-tal.

196498. BORDSLAMPA, porslin, Zaphir, Spanien, 1900-tal.

Med dekor av katter.
Höjd inklusive lampsockel 42 cm.

Bruksslitage, en katts öra med minimal nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dekor av katter.

Antal besök: 810