YTTERFODER, ett par, Wikholm samt KUDDFODRAL, K1, Ulrica Hydman-Vallien och Ljungberg, Signerad textil 1954-2004. 2000-tal.

196492. YTTERFODER, ett par, Wikholm samt KUDDFODRAL, K1, Ulrica Hydman-Vallien och Ljungberg, Signerad textil 1954-2004. 2000-tal.

Höjd ytterfoder, 20 cm.

Kuddfodral med smärre fläckar/lösa trådar.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ytterfoder, 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 119