Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
RITA HULT. 3 st, motiv från Stockholm, olja på pannå samt duk, signerade.
196464. RITA HULT. 3 st, motiv från Stockholm, olja på pannå samt duk, signerade.
Ca 47 x 21 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 47 x 21 cm.
Auktionshuset Kolonn
6 672