FÖNSTER, 2 st, LAMPA, blyinfattat glas, 1900-tal.

196445. FÖNSTER, 2 st, LAMPA, blyinfattat glas, 1900-tal.

Fönstrens mått: 39 x 73 cm, lampans höjd ca 24 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 214