SPEGEL, vitmålad träram, gustaviansk stil, 1900-tal.

196376. SPEGEL, vitmålad träram, gustaviansk stil, 1900-tal.

Diameter 40cm utan ram, 49 cm med ram.
Höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 759