Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BERT HÅGE HÄVERÖ. färglitografi, signerad och numrerad HC VI/L.
196313. BERT HÅGE HÄVERÖ. färglitografi, signerad och numrerad HC VI/L.
37 x 44 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 44 cm.
Ej examinerad ur ram.
Nyköpings Auktionsverk
595