HYLLSYSTEM, 1950/60-tal.

HYLLSYSTEM, 1950/60-tal.
196293. HYLLSYSTEM, 1950/60-tal.

Bestående av 6 konsoler och 16 hyllplan med bred 80 cm, 4 + 6 reglar med höjd 54 resp. 158 cm.

Slitage, skador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, repor.

Antal besök: 1 138