MOPED, Apollo Motorette, M Berlin & Co AB Värnamo.

196277. MOPED, Apollo Motorette, M Berlin & Co AB Värnamo.

1900-talets mitt.

Omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets mitt.

Antal besök: 11 830