KERAMIKFÖREMÅL blanda annat Rörstrand, Gustavsberg, Upsala Ekeby.

196119. KERAMIKFÖREMÅL blanda annat Rörstrand, Gustavsberg, Upsala Ekeby.

Servisdelar, "Pastell", Eugen Trost, Gefle.
Vaser mm.

Slitage, speceriburkar med krackelyr/missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser mm.

Antal besök: 959