ÈMILE GALLÈ. Bonbonjär, jugend, signerad, Frankrike, 1900-talets början.

196025. ÈMILE GALLÈ. Bonbonjär, jugend, signerad, Frankrike, 1900-talets början.

Dekorerad med blommor och blad i lila och gulgrönt
Höjd 15 cm.

Liten skada på lockets insida, i övrigt ingen anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 330