VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

196012. VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Tillverkad av Aktiebolaget gustavianska möbler Onsala
Längd 83, bredd 38, höjd 154 cm.

Smärre slitage och fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 884