GOLVLAMPA, blyinfattat glas och spegelfält, 1900-talets andra hälft.

195978. GOLVLAMPA, blyinfattat glas och spegelfält, 1900-talets andra hälft.

Höjd 163 cm
Signerad T. Dahlström.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 163 cm
Signerad T. Dahlström.

Slitage och skador.

Antal besök: 818