PARTI SILVER, 4 delar. Bland annat England 1800-tal. Tot vikt 343 gram.
19593. PARTI SILVER, 4 delar. Bland annat England 1800-tal. Tot vikt 343 gram.
Kanna, dekor av snäckor, troligen Tyskland 1800-tal. Höjd 10,5 cm.
Saltkar, T.H, Birmingham, England, 1894. Höjd 5 cm.
Såskanna, London, England, delvis svårtydda stämplar. Höjd 8 cm.
Sked, graverad baksida, stämplad IB, 1700-tal, längd 17,5 cm.